Sioux City Hollywood

Sioux City Hollywood

(2004)

Majitel: Pata Milan

Chovatel: Gurney Dale G

QUARTER HORSE

Sioux City Hollywood naplňuje současný trend chovu quarterů v Americe, kde je patrná tendence návratu ke starým ověřeným krevním liniím ( foundantion quarter) prověřených časem a výkonem. Typově a původově je tento hřebec s vyjímečnou barvou s Dun genem zcela ojedinělý. Naprosto zdravý, robustní, perfektně osvalený hřebec s milou a přátelskou povahou, ochotou k práci a velmi dobrou jezditelností.

V původu se objevují legendy jako třeba jedna z nejlepších AQHA klisen QUEEN H, vnučka legendy OLD JOE BAILEYHO či jména zapsána v síni slávy jako jsou Hollywood At Down, Hollywood Bill, King a nebo legendární Hollywood Gold.

Atletické schopnosti, cow sense a ochota k práci směřovaly výcvik Siouxe k práci s dobytkem a předurčily jeho úspěsnou sportovní kariéru ropingového specialisty na ranči v Oklahomě u několikanásobného světového ropingového šampiona Bobbyho Luise.

V únoru 2008 byl importován do České republiky a od té doby se dlouhodobě velmi úspěsně prezentuje na soutěžích v České a Slovenské republice, Německu a Itálii. Schopnost předávání klidné a ochotné povahy spolu s robustní muskulaturou a v neposlední řadě i vyjímečné barvy na svoje potomstvo, předurčuje Siouxe k úspěšné kariéře chovného hřebce.

Rodokmen zde ke stažení ... Pedigree